Siatkarski Przegląd Instagrama

Siatkarski Przegląd Instagrama

Powracamy z cyklem „Siatkarski Przegląd Instagrama”, ponieważ chcemy przybliżyć Wam to co się tam dzieje, a dzieje się coraz więcej! Ze względu na to, że nie każdy ma konto na Insta, odkrywamy przed Wami siatkarską stronę tego portalu 🙂
W meczu 10. kolejki PlusLigi zwycięstwo w trzech setach odniosła PGE Skra Bełchatów, pokonując gości z Katowic: Wygrywamy całe spotkanie 3:0 (25:19, 25:17, 25:22)!
[img title=””]media/storage/images/4f17ee2b498.png[/img]

Kolejne trzy punkty zagościły u zawodników z Kędzierzyna. ZWYCIĘSTWO!!! Na zakończenie meczu Mateusz Bieniek posyła 2 asy i zgarnia MVP! ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs AZS Częstochowa 3:0 (25:11, 25:21, 25:19)
[img title=””]media/storage/images/e07a9e351.png[/img]

Warszawiacy triumfowali w Kielcach, wygrywając 3:1 i dokumentując swą radość na selfie. Zwycięskie selfie po meczu w Kielcach!
[img title=””]media/storage/images/54d8d4b4ac7456.png[/img]

Kolejnymi zwycięzcami kolejki okazali się zawodnicy Cerradu Czarnych Radom. Wygrywamy w Lubinie 3:1!!!
[img title=””]media/storage/images/d956d74f09a0f.png[/img]

W Rzeszowie z gospodarzami zmierzyli się olsztynianie, przegrywając 1:3. Mimo, że z Rzeszowa wracamy tylko z jednym wygranym setem, to nie można naszym zawodnikom odmówić woli walki. Przegrywamy 1:3 z Asseco Resovią Rzeszów, ale obiecujemy – wrócimy jeszcze silniejsi! Zapominamy o spotkaniu i liczymy na Was już w środę – o 18 w hali Urania zmierzymy się z Espadonem Szczecin!
[img title=””]media/storage/images/3b4c3e2f1fbff.png[/img]

27 listopada urodziny obchodził zawodnik ONICO AZS PW: Urodziny świętował dziś Przemysław Smoliński – środkowy naszej drużyny. Życzymy mu wielu skutecznych ataków, efektownych bloków i asów serwisowych na boiskach PlusLigi, zdrowia, sukcesów, radości oraz spełnienia marzeń. Wszystkiego najlepszego!
[img title=””]media/storage/images/1f51a3926.png[/img]

Karol Kłos, poszerzając swą działalność w mediach społecznościowych, pochwalił się założeniem konta na Twitterze: Po Facebooku, Instagramie, Snapchacie(szy8ki) przyszedł czas zobaczyć trochę świata na Twitterze! Weryfikuję konto! Jak sam napisałem, ‘moje przemyślenia, na które szkoda fb i instagrama’. Zapraszam.
[img title=””]media/storage/images/e1b8535b.png[/img]

Kacper Piechocki zaprezentował małego kibica PGE Skry: Najmniejszy kibic w rodzinie.
[img title=””]media/storage/images/8799b492e77.png[/img]

Czy siatkarze to superbohaterowie? Udowadniał to Jakub Radomski: To ten czas – Spiderman, Kapitan Ameryka, Ironman.
[img title=””]media/storage/images/146235e.png[/img]

Michał Masny podzielił się zdjęciem prezentu od kibiców Jastrzębskiego Węgla, z okazji spędzenia w zespole trzech lat. Po prostu DZIĘKUJĘ.
[img title=””]media/storage/images/59e920.png[/img]

Piotr Nowakowski i Fabian Drzyzga z małżonkami przeszli ostatnio misję wydostania się z Escape Room. Kolejny Escape Room sprawdzony. Brawo Ekipa!
[img title=””]media/storage/images/fd336296b.png[/img]

W minionym tygodniu miało miejsce amerykańskie Święto Dziękczynienia. Zdjęciem z jego tradycyjną potrawą podzielił się Murphy Troy: Ja, Blair i mój identyczny jak bliźniak indyk.
[img title=””]media/storage/images/8a2be40ea.png[/img]

Zespół Cerradu Czarnych Radom zadał pytanie swoim obserwatorom: Też nie możecie się doczekać kalendarza z zawodnikami naszej drużyny? My nie możemy 😉
[img title=””]media/storage/images/119f3fa9ca2e07c.png[/img]

Bartosz Bednorz postanowił zaprezentować wspomnienie Dubaju: Powrót do przeszłości.
[img title=””]media/storage/images/5ba8bc73.png[/img]

Matthew Anderson powrócił wspomnieniami do najmłodszych lat, jednocześnie wyczekując Świąt Bożego Narodzenia. Powrót do momentu, w którym podkradałem musujący sok winogronowy myśląc, że jestem buntownikiem. 27 dni zostało do ujrzenia moich ulubionych ludzi na świecie!
[img title=””]media/storage/images/29b7ca.png[/img]

Tematowi świąt nieodłącznie towarzyszy kwestia prezentów, a w tej sprawie rad udzielał Grzegorz Pająk: Do Mikołaja jeszcze daleko ale Kipek Design już przysłał mi swój prezent. JAKOŚÄ?, WYKOŃCZENIE, ZADOWOLENIE-wszystko jest. Szukacie pomysłu na prezent? To już znaleźliście! Drewniane etui na telefon od Kipka. Ja dostałem swoje z moim spiderem z bloga. Koniecznie odwiedźcie jego sklep kipekdesign.pl
[img title=””]media/storage/images/f947df365be.png[/img]

Na zakończenie Pierwszy śnieg w Iranie, na fotografii Łukasza Żygadło. W Polsce także możemy biały puch zauważyć, jednak w towarzystwie niższej temperatury niż w Teheranie.
[img title=””]media/storage/images/91cd7e78c988f.png[/img]

Przygotowała Małgorzata Kilijanek

M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *