Siatkówka plażowa – Gstaad Major: Dobre wyniki polskich reprezentantów, przed którymi walka o pierwsze miejsce w swoich grupach

Siatkówka plażowa – Gstaad Major: Dobre wyniki polskich reprezentantów, przed którymi walka o pierwsze miejsce w  swoich grupach

Turniej główny w Gstaad z cyklu Swatch Major Series jak do tej pory jest bardzo udany dla dwóch polskich. Zarówno Grzegorz Fijałek  i Michał Bryl jak i Piotr Kantor z Bartoszem Łosiakiem wygrali po raz drugi i w piątek powalczą o pierwsze lokaty w swoich grupach.

 

Dwie polskie pary, które startują w turnieju głównym w Gstaad mogą jak narazie zaliczyć start do udanych,bowiem w czwartek odniosły kolejne grupowe zwycięstwa.

Duet Grzegorz Fijałek/Michał Bryl rozegrał już drugi tie-break ale ostatecznie triumfował w spotkaniu z przedstawicielami gospodarzy, parą Kissling/Strasser  i w piątek zagra o pierwszą lokatę w grupie A z Brazylijczykami Alvaro Filho/Saymon (godz.13.00).

Z kolei Piotr Kantor/Bartosz Łosiak ponownie nie dali szans rywalom i potrzebowali jedynie dwóch partii, by pokonać belgijskich siatkarzy Koekelkoren/Van Walle. Polacy z kompletem punktów przewodzą w grupie G i postarają się utrzymać taki stan także po  ostatnim spotkaniu w tej fazie turnieju z Łotyszami Liamin/Krasilnikow (godz 16.00).

 

 

Gr.A Fijałek/Bryl [POL] – Kissling/Strasser [SUI] 2:1 (21:17, 21:23, 15:13)

 

 

Gr.G Łosiak/Kantor [POL] – Koekelkoren/Van Walle [BEL] 2:0 (21:13, 21:17)

 

 

 

Źródło: inf.własna / hr.swatchmajorseries.com

Fot: FIVB

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *