Sparingi: Espadon Szczecin dwukrotnie zwycięski w sparingu przed startem rozgrywek ligowych

Sparingi: Espadon Szczecin dwukrotnie zwycięski  w sparingu przed startem rozgrywek ligowych


Udane dwa sparingi Espadonu Szczecin przed własną publicznością.

Podopieczni Michała Mieszka Gogola pokonali Espadon Szczecin niemiecki zespół, SVG Luneburg.

Czterech setów potrzebowali siatkarze szczecińskiego Espadonu do pokonania niemieckiego sparingpartnera, zespół SVG Luneberg. Poniedziałkowy mecz był pojedynkiem otwartym dla kibiców.

W pierwszych partiach  meczu Espadon dość szybko wypracowywał sobie punktową przewagę i kontrolował jej stan do końca seta. Dobrze funkcjonowała współpraca Tervaportti – Malinowski. Od trzeciego seta trener Michał Gogol wprowadzał do gry kolejno wszystkich graczy, tak by na kilka dni przed rozpoczęciem walki o punkty – każdy z siatkarzy mógł sprawdzić swoją aktualną dyspozycję. Zmiany wprowadziły trochę zamieszania na boisku. Na szczęście udało się je szybko opanować i wygrywać kolejne starcia do 15, 24 i  (trenerzy obu zespołów umówili się wcześniej  na rozegranie pięciu partii).

Do tych sparingów musimy podchodzić spokojnie. W lidze zmierzymy się na pewno z mocniejszymi ekipami no i będziemy na poważnie grali na punkty. Szkielet wyjściowej szóstki już jest, ale przed nami jeszcze 3-y pełne treningi i wtedy podejmiemy ostateczne decyzje – skomentował trener szczecinian, Michał Mieszko Gogol.

 


Źródło: inf.prasowa volleyespadon.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *