Sparingi: Siatkarze DAFI Społem Kielce lepsi od ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w sparingu w Mysłowicach

Sparingi: Siatkarze DAFI Społem Kielce lepsi od ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w sparingu w Mysłowicach

Kieleccy siatkarze pokonali w tie-breaku aktualnego mistrza Polski. Spotkanie o charakterze sparingowym  było kolejnym z etapów przygotowań do sezonu dla obydwu zespołów.

 

 

Siatkarze Dafi Społem Kielce i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle rozegrały spotkanie sparingowe, w którym lepsi w tie-breaku okazali się podopieczni Wojciecha Serafina. Mecz, który odbył się  w środowy wieczór w Mysłowicach to kolejny z etapów przygotowań i  okazja do sprawdzenia aktualnej formy dla obydwu zespołów.

Kielczanie mają na swoim koncie  trzecia lokatę w VIII  Memoriale im.Józefa Gajewskiego w Suwałkach, a w nadchodzący weekend udadzą się do Kozienic na Turniej Partnerstwa Regionalnego Czarni (z udziałem Cerradu Czarnych Radom, Espadonu Szczecin i Aluronu Virtu Warty Zawiercie).

 

Z kolei ZAKSA, w szeregach której brakuje już tylko rozgrywającego Bena Toniuttiego, a mistrzowie Polski występowali już w rozgrywanym w Elblągu Falkon Cup. Od piątku do niedzieli powalczą w  silnie obsadzonym Memoriale im. Zdzisława Ambroziaka w Warszawie.

 

 

 

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Dafi Społem Kielce 2:3 (18:25, 25:17, 25:23, 23:25, 11:15)

 

 

 

Źródło: Twitter Dafi Społem Kielce / oprac.własne

Fot. DAFI Społem Kielce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *