Sparingi: Trefl Gdańsk zwycięzcą Falkon Cup, MKS Będzin w finale turnieju w Suwałkach, sparingowe spotkanie na korzyść Jastrzębskiego Węgla – piątek, 8 września

Sparingi: Trefl Gdańsk zwycięzcą Falkon Cup, MKS Będzin w finale turnieju w Suwałkach,  sparingowe spotkanie  na korzyść Jastrzębskiego Węgla – piątek, 8 września

Trefl Gdańsk triumfował w rozgrywanym w Elblągu turnieju Falkon Cup. W finale podopieczni Andreei Anastasiego pokonali w trzech setach Indykpol AZS Olsztyn. Zwycięstwo w sparingowym meczu z beniaminkiem PlusLigi  odnieśli jastrzębianie.W Suwałkach w ramach Memoriału im. Józefa Gajewskiego drużyna z Będzina pokonała po tie-breaku Dafi Społem Kielce.

 

W piątek zakończył się dwudniowy turniej Falkon Cup o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga, w którym zwycięstwo odnieśli siatkarze Trefla Gdańsk.  We włosko-włoskim starciu trenerskim lepsi okazali się podopieczni Andreei Anastasiego, którzy potrzebowali trzech setów  by pokonać olsztynian. Trzecie miejsce po pięciosetowym meczu dla ZAKSy Kędzierzyn-Koźle.

Turniej Falkon Cup o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga

 

Mecz o III miejsce:

Łuczniczka Bydgoszcz –  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (16:25, 26:24, 25:21, 22:25, 11:15)

 

Mecz finałowy:

Indykpol AZS Olsztyn  – Trefl Gdańsk 0:3 (22:25, 21:25, 19:25)

 

 

 

W finale VIII Memoriału im. Józefa Gajewskiego zagrają MKS Będzin i Ślepsk Suwałki. Kielczanie  potrzebowali pięciu setów, by pokonać DAFI Społem Kielce, natomiast  I-Ligowy zespół uporał się w trzech partiach z teamem z Winnicy (Ukraina).

DAFI Społem Kielce – MKS Będzin 2:3 (25:18, 14:25, 18:25, 25:21, 13:15)

Ślepsk Suwałki – Winnica Volleyball Club 3:0 (25:15, 25:19, 25:9)

 

Beniaminek PlusLigi wybrał się w piątek do Jastrzębia-Zdroju, by rozegrać  towarzyski mecz z brązowymi medalistami z ubiegłego sezonu. Trzy sety padły łupem jastrzębian, ale w dodatkowej partii lepsi okazali się zawiercianie.

Jastrzębski Węgiel – KS Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (26:24, 25:23, 34:32).

Dodatkowy set: 18:25.

 

 

Źródło: Twitter / luczniczkabydgoszcz.pl / indykpolazs.pl

slepsksuwalki.pl / jastrzebskiwegiel.pl

Fot. M-volley

 

 

 

 

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *