Sparingi: Wyjazdowe mecze kontrolne Espadonu Szczecin z Knack Roeselare

Sparingi: Wyjazdowe mecze kontrolne Espadonu Szczecin z Knack Roeselare

Siatkarze Espadonu Szczecin  sparowali w weekend z aktualnym mistrzem Belgii, Knack Roeselare. Dwa spotkania kontrolne zakończyły się remisem, co pozwoliło na sprawdzenie aktualnej formy plusligowców.

 

Zespół Espadonu Szczecin, który ma za sobą udział w Memoriale im. Jana Rutyńskiego, udał się na kolejne sparingi, tym razem do Belgii. Podopieczni Michała Gogola sparowali z aktualnym  mistrzem kraju, Knack Roeselare. W sobotę szczecinianie rozegrali mecz kontrolny z miejscowym Knack Roeselare, który minimalnie przegrali. Drugie spotkanie, które odbyło się w niedzielę, zakończyło się wynikiem 3:2 tym razem dla plusligowców.

Dwa sparingi były świetną okazją do sprawdzenia aktualnej formy obu drużyn, wypróbowania różnych ustawień, a zadowolenia z ich rozegrania i wyników nie ukrywa szkoleniowiec ekipy z Pomorza Zachodniego, Michał Mieszko Gogol

Zrobiliśmy krok do przodu, musimy na pewno zminimalizować błędy. Cieszymy się, bo poziom dwumeczu z Knackiem był naprawdę wysoki. Cała drużyna miała okazję pograć, każdy pokazał się z dobrej strony. Knack reprezentuje szybką, techniczną szkołę siatkarską. Ich organizacja gry stoi na bardzo wysokim poziomie, dlatego bardzo się cieszę, że wygraliśmy ten mecz – podsumował trener Espadonu.

Kolejnym przystankiem Espadonu Szczecin po powrocie do  kraju będzie udział w rozgrywanym w Kozienicach w dniach 15 – 17.09 Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni. Zmierzą się tam z Cerradem Czarnymi Radom, Aluron Virtu Wartą Zawiercie i Dafi Społem Kielce.

I  spotkanie (  sobota 9.09)

Knack Roeselare – Espadon Szczecin 3:2 (25:27, 26:24, 25:19, 19:25, 15:4)

II spotkanie ( niedziela 10.09)

Knack Roeselare – Espadon Szczecin 2:3 (26:24, 25:16, 19:25, 22:25, 10:15)

 

Źródło: oprac.własne / volleyespadon.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *