Transfery: Aleksandar Nedeljković drugim serbskim środkowym w PGE Skrze Bełchatów

Transfery: Aleksandar Nedeljković drugim serbskim środkowym w PGE Skrze Bełchatów

 

Drugi serbski środkowy będzie występował w barwach PGE Skry w nadchodzącym sezonie. Mowa o Aleksandarze Nedeljkoviciu, który jest członkiem juniorskiej reprezentacji swojego kraju.

 

Reprezentant  juniorskiej reprezentacji Serbii, Aleksandar Nedeljković związał się z bełchatowskim klubem i będzie występował na pozycji środkowego bloku obok swojego rodaka, Srećko Lisinaca, Karola Kłosa oraz nowego nabytku klubu, Patryka Czarnowskiego.

 

20-letni siatkarz występował do tej pory w swoim kraju w Kosowskiej Mitrovicy.

 

PGE Skra Bełchatów, która poza walką o mistrzostwo kraju będzie występowała także w Lidze MIstrzów, domyka skład na nadchodzący sezon. Z zespołu odeszli przyjmujący: Bartosz Kurek, Artur Szalpuk oraz Michał Winiarski, który  jednak pozostaje w zespole w roli asystenta trenera Roberto Piazzy.

Kontrakty przedłużyli środkowi (Srecko Lisinac, Karol Kłos) a nowym  nabytkiem jest Patryk Czarnowski. Umowę przedłużył także Nikolay Penchev oraz libero Robert Milczarek. Zmiennikiem kapitana PGE Skry , Mariusza Wlazłego został Szymon Romać. Za rozegranie będzie odpowiadał za reprezentant Polski, Grzegorz Łomacz oraz Marcin Janusz, który zdecydował się na pozostanie w żółto-czarnych barwach.

 

 

 

 

Źródło: inf.prasowa / pgeskra.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *