Transfery: Bartosz Bednorz spóbuje swoich sił u włoskiego giganta i zagra w Azimut Modena

Potwierdziły się spekulacje o transferze polskiego przyjmującego do jednego z najlepszych włoskich klubów. Bartosz Bednorz przez dwa kolejne sezony będzie występował w Serie A i podpisał kontrakt z Azimutem Modena.

 

Były zawodnik PGE Skry Bełchatów został oficjalnie zaprezentowany przez włodarzy włoskiego klubu i zagra w ekipie Julio Velasco. Jest to trzeci transfer modeńczyków, wcześniej do zespołu dołączyli Ivan Zajtsev i Micah Christenson.

Kiedy dowiedziałem od swojego agenta, że włoski klub jest zainteresowany moją osobą, nie miałem żadnych wątpliwości. Gra w takim klubie i w hali PalaPanini to marzenie każdego gracza i jestem zaszczycony, że mogę być częścią tak wielkiego zespołu. Jestem gotowy do pracy z trenerem Julio Velasco i jestem pewny, że rozwinę się jeszcze bardziej. Już czekam na początek sezonu – przyznaje zadowolony z transferu przyjmujący.

Azimut Modena to niezwykle utytułowany klub. Dwunastokrotnie zdobywali mistrzostwo kraju i Puchar Italii, oraz trzykrotnie Superpuchar kraju. W europejskich rozgrywkach żółto-niebiescy czterokrotnie wygrywali Ligę Mistrzów i Puchar CEV.

 

Źródło: modenavolley.it
Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *