Transfery: Bartosz Cedzyński, Michal Sladecek i Danaił Miłuszew opuszczają Espadon Szczecin

Transfery: Bartosz Cedzyński, Michal Sladecek i Danaił Miłuszew opuszczają Espadon Szczecin

Trzech zawodników żegna się ze szczecińskim klubem. Włodarze Espadonu Szczecin poinformowali, że od nowego sezonu  nie zobaczymy w ekipie z Pomorza Zachodniego Bartosza Cedyńskiego, Michala Sladecka i Daniła Miłuszewa.

W poniedziałek klub poinformował o zakończeniu współpracy z trzema siatkarzami. Po trzech latach występów w stolicy Pomorza Zachodniego, z zespołem żegna się środkowy Bartosz Cedzyński, Michal Sladecek i Danaił Miłuszew.

Barwy klubowe zmienia także rozgrywający Michal Sladecek. Słowak,który występował w Sczecinie od listopada 201, także dołożył swoją cegiełkę do wywalczenia przez Espadon miejsca w ekstraklasie. Natomiast bułgarski atakujący, Danaił Miłuszew, dołączył natomiast do zespołu przed rozpoczęciem minionego sezonu,w który przez dużą jego część borykał się z kontuzjami, co uniemożliwiło mu zaprezentowanie w  pełni swoich umiejętności.

Espadon Szczecin  stopniowo  buduje skład na swój drugi sezon w PlusLidze.Rozpoczął od zostawienia trzonu, czyli trenera Michała Mieszko Gogola. Do drużyny dołączył także doświadczony  fiński rozgrywający, Eemi Tervaportti.

Źródło: inf.prasowa / volleyespadon.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *