Transfery: BBTS Bielsko Biała ma nowego przyjmującego

Transfery: BBTS Bielsko Biała ma nowego przyjmującego

Piotr Łukasik został nowym przyjmującym BBTS-u Bielsko-Biała. Zawodnik występował w ostatnich trzech sezonach w pierwszoligowej drużynie KPS Siedlce ale zdecydował się skorzystać z oferty, jaka przyszła z PlusLigi.


Piotr Łukasik zakończył miniony sezon  w I lidze z  drużyną KPS Siedlce na trzecim stopniu podium. Dla 22-letniego przyjmującego teraz przyszedł czas na ponowną grę w PlusLidze. W przeszłości bowiem reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn.

– Bardzo się cieszę, że udało mi się podpisać kontrakt z zespołem występującym w PlusLidze. Miałem propozycje od kilku zespołów z 1. ligi natomiast ta z Bielska była jedyną z najwyższej klasy rozgrywkowej. Zdecydowałem się z niej skorzystać ze względu na same pozytywne opinie, zarówno na temat samego klubu, jak i miasta. Chciałbym przede wszystkim poprawić swoje umiejętności i wywalczyć sobie jak najwięcej czasu na parkiecie. Zależy mi również żebyśmy stworzyli wartościowy zespół, który będzie walczył w każdym meczu od pierwszej do ostatniej piłki – podsumował Łukasik, który występuje też latem na piasku.

 

W nowym sezonie 2017/2018 pierwszym trenerem BBTS-u pozostanie Słowak, Rostislav Chudik. Jego asystentem został  Paweł Gradowski, który pracował z drużyną Młodej Ligi. Barwy klubowe jak do tej pory zdecydował się zmienić dotychczasowy kapitan, Kamil Kwasowski (transfer do Cerradu Czarnych Radom).

 

Źródło:inf.prasowa / bbtsbielsko.pl

Fot. bbtsbielsko.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *