Transfery: Bułgarski przyjmujący MKS-u Będzin, Zlatan Jordanov, zostaje w PlusLidze

Transfery: Bułgarski przyjmujący MKS-u Będzin, Zlatan Jordanov, zostaje w PlusLidze

Bułgarski przyjmujący zdecydował się kontynuować grę w PlusLidze i na kolejny sezon pozostanie w barwach MKS-u Będzin. W nadchodzącym sezonie w będzińskiej ekipie zobaczymy także Marcina Walińskiego, Dawida Wocha i Mateusza Przybyłę.

26-letni Bułgar dołączył do zespołu Stelio DeRocco w trakcie sezonu ligowego, w wyniku kontuzji Nathana Robertsa. Swoją dobrą grą zyskał uznanie w oczach sztabu szkoleniowego, na tyle, że otrzymał propozycję gry w zespole również w  nadchodzącym sezonie.

Trudno mi ocenić, w jakim elemencie zrobiłem największy postęp, ale cieszę się, iż mogłem poznać inny styl siatkówki, który bardzo przypadł mi do gustu. Jestem zadowolony, że w przyszłym sezonie będę mógł się go dalej uczyć i rozwijać swoje umiejętności w bardzo mocnej lidze – skomentował siatkarz.

 [img title=””]media/storage/images/ccc03ea893469.jpg[/img]

 

Przyjmyjący jest po Mateuszu Przybyle i Marcinie Walińskim kolejnym zawodnikiem, którego w sezonie 2017/2018 zobaczymy na boisku w barwach będzińskiego MKS-u. Ważny kontrakt z klubem ma środkowy Dawid Woch. Z rocznego wypożyczenia do ZAKSy powrócił zaś Krzysztof Rejno.


Źródło: inf.prasowa / mksbedzin.pl

Fot. M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *