Transfery: Dejan Vincić i Michał Filip nowymi nabytkami Cerradu Czarnych Radom

Transfery: Dejan Vincić i Michał Filip  nowymi nabytkami Cerradu Czarnych Radom

Cerrad Czarni Radom kontynuują budowanie składu i we wtorek ogłosili dwa ciekawe transfery. W nadchodzącym sezonie barw Cerrad Czarnych Radom bronić będą Dejan Vincić i Michał Filip.

Włodarze radomskiego klubu kontynuują budowanie składu na nadchodzący sezon. Rozpoczęli od zakontraktowania dwóch młodych zawodników, Jakuba Rybickiego i Norberta Hubera. Barwy klubowe  zdecydowali się zmienić Michał Kędzierski (powrót z wypożyczenia do Asseco Resovii Rzeszów) oraz Emanuel Kohut ( d nowego sezonu będzie występował w GKS-ie Katowice). Zabraknie też miejsca dla Bartłomieja Bołądzia, który najprawdopodobniej trafi  do ligi niemieckiej.

Nowym rozgrywającym został znany z występów na plusligowych parkietach Dejan Vincić. 30-letni Słoweniec karierę rozpoczynał w ACH Volley Bled/ Lublana, po czym w 2012 roku zaliczył krótki epizod w PGE Skrze Bełchatów (w listopadzie 2012 roku, niedługo po podpisaniu umowy z klubem została ona rozwiązana za porozumieniem stron). Kolejnymi przystankami w karierze rozgrywającego były Turcja, Francja, Rosja, by w ostatnim sezonie powrócić do Turcji (Halkbank Ankara).

W radomskich barwach kibice będą oglądać także Michała Filipa. Utalentowany zawodnik, który rozpoczynał karierę od pozycji przyjmującego, ostatnie trzy sezony spędził w Warszawie, a teraz zastąpi w Radomiu Bartłomieja Bołądzia, którego przyszłość klubowa nie jest jeszcze znana. Transfer Filipa to niewątpliwie dodatkowe wzmocnienie na pozycji atakującego, gdzie ważny kontrakt ma także Jakub Ziobrowski.

Źródło: opracowanie własne / wksczarni.pl

Fot. M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *