Transfery: Dominik Witczak nowym atakującym GKS-u

Transfery: Dominik Witczak nowym atakującym GKS-u

Katowicki klub jest już na finiszu kompletowania zespołu na następny sezon. GKS ogłosił dziś, że koło Karola Butryna na pozycji atakującego będzie występował Dominik Witczak.

Atakujący jest dobrze znany polskim kibicom z plusligowych parkietów. Na swoim koncie ma występy w PGE Skrze Bełchatów, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle i Asseco Resovii Rzeszów. Witczak to niezwykle utytułowany siatkarz, który może pochwalić się m.in dwoma tytułami mistrza Polski oraz trzykrotnie zdobytym pucharem kraju.

 

Dominik świetnie wpisuje się w model naszej drużyny. Z jednej strony stawiamy na młodość i na pozycji atakującego mamy Karola Butryna. Z drugiej ważne jest doświadczenie, więc Dominik jest idealnym siatkarzem. Przez ostatni sezon Karol trzymał równą, wysoką formę i oby tak było dalej. Musimy mieć jednak dwóch dobrych graczy na tej pozycji. Przed nami ciężki sezon, bo dwie ostatnie drużyny spadną z PlusLigi, a jedna będzie zagrożona barażem. Myślę, że Dominik jest zawodnikiem, który bardzo pomoże nam utrzymać stabilny poziom przez całe rozgrywki – skomentował transfer Dariusz Łyczko, menedżer sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

Źródło: inf.własna/siatkowka.gkskatowice.eu

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *