Transfery: Fabian Drzyzga odchodzi z Asseco Resovii Rzeszów

Transfery: Fabian Drzyzga odchodzi z Asseco Resovii Rzeszów

To już pewne, że Asseco Resovię Rzeszów opuszcza dotychczasowy pierwszy rozgrywający, Fabian Drzyzga, który bronił rzeszowskich barw przez cztery sezony.

 

Fabian Drzyzga spędził na Podkarpaciu cztery sezony jako pierwszy rozgrywający drużyny. Do Asseco Resovii dołączył w 2013 roku, wcześniej występując w AZSi-e Olsztyn, MOS-ie Wola Warszawa (2003-2008), AZS-ie Częstochowa (2008-2012) oraz ponownie w stolicy, w AZS-ie Politechnice Warszawskiej (2012-2013).

Jego dorobek medalowy z rzeszowskim klubem to trzy medale mistrzostw Polski – dwa srebrne  i jeden złoty. Był także najlepszym rozgrywającym Ligi Mistrzów w 2015 roku, kiedy to klub sięgnął po srebro w tych rozgrywkach.

[img title= „]media/storage/images/2e0fa32fd81.jpg[/img]

Jest coraz mniej niewiadomych, jeśli chodzi o skład rzeszowian na kolejny sezon. Ostatnim nabytkiem jest powracający z wypożyczenia do Espadonu Szczecin, środkowy Łukasz Perłowski. Szeregi drużyny zasilił też doświadczony libero, Paweł Rusek, który związał się z zespołem dwuletnim kontraktem.

Drzyzga jest siódmym zawodnikiem, który zmienia barwy klubowe. Drużynę opuścili po sezonie Gavin Schmitt, Frederick Winters, Thomas Jaeschke, Marko Ivović, Damian Wojtaszek , Piotr Nowakowski.

 

Źródło: inf.własna /assecoresovia.pl

Fot. M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *