Transfery: Hit transferowy w Serie A – kolejne wzmocnienie Trentino

Transfery: Hit transferowy w Serie A – kolejne wzmocnienie Trentino

Klub z Trydentu, po zatrudnieniu Luci Vettoriego, nie zwalnia tempa i z przytupem kończy przygotowania do następnego sezonu. Kolejnym z siatkarzy, który będzie reprezentował barwy włoskiego klubu, jest serbski przyjmujący, Uros Kovacevic.

Uros Kovacevic od wielu sezonów nieprzerwanie występuje na parkietach włoskich hal i zapowiadał, że w najbliższym czasie się to nie zmieni. Jego słowa znalazły potwierdzenie w niedawno podpisanym trzyletnim kontrakcie z wicemistrzami Włoch, który zakończył dwuletnią współpracę Serba z drużyną z Werony. Trener klubu z Trydentu, Angelo Lorenzetti, nie ukrywa radości z podpisanego kontraktu: – Nasza współpraca zawsze dobrze się układała i mam nadzieję, że dalej tak będzie. Umiejętności Kovacevica są bardzo duże, a mimo tego wciąż ma rezerwy w wielu elementach. Naszym celem będzie więc poprawa jego gry, która pomoże zarówno jemu, jak i całemu zespołowi. Jego charakter idealnie wpasuje się w nową drużynę, a sam Uros jest osobą, która zawsze daje grupie wszystko, co ma do zaoferowania.

Sam siatkarz mówi, że od współpracy z Trentino oczekuje przede wszystkim wygranych i również wydaje się być zadowolony z tego transferu: – Wybrałem Trentino, bo chcę wygrywać i, zwłaszcza patrząc na ostatnie sukcesy, wierzę, że jest to możliwe właśnie w tym klubie. Mam wysokie oczekiwania co do gry w Trydencie […]. To zaszczyt i ogromna przyjemność być częścią tej drużyny i móc współpracować z takim trenerem jak Lorenzetti.

Przyjmujący, ze względu na udział w tegorocznych mistrzostwach Europy, do przedsezonowych przygotowań dołączy dopiero we wrześniu.

Źródło: trentinovolley.it

Fot.: M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *