Transfery: Jakub Jarosz wraca do PlusLigi. Atakujący na dwa sezony w Asseco Resovii Rzeszów

Transfery: Jakub Jarosz wraca do PlusLigi. Atakujący na dwa sezony w Asseco Resovii Rzeszów

Jakub Jarosz zasili szeregi wicemistrza Polski. Wielokrotny reprezentant Polski związał się z Asseco Resovią Rzeszów dwuletnim kontraktem.

 

Włodarze klubu oficjalnie ogłosili, że  od nowego sezonu na pozycji atakującego będzie występował Jakub Jarosz. Wielokrotny reprezentant kraju swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiał w Gwardii Wrocław.

 

Doświadczony atakujący ma za sobą występy w wielu drużynach PlusLigi. W barwach PGE Skry Bełchatów zdobywał mistrzostwo Polski w 2009 roku. Potem trafił do Zaksy Kędzierzyn- Koźle ( 2009 – 2011). Dwa lata spędził także w lidze włoskiej w Andreoli Latina ( 2011 – 2013). Powrócił do kraju i bronił barw Lotosu Trefla Gdańsk ( 2013-2014), by potem dwa sezony grać w Bydgoszczy ( 2014 – 2016). Obecnie występuje w katarskiej drużynie El Jaish, gdzie za grę zbiera dobre recenzje i jest wiodącą postacią swojego zespołu.


 

Jarosz  podpisał z klubem z Podkarpacia dwuletni kontrakt. Wcześniej  rzeszowianie poinformowali o przedłużeniu umów z przyjmującym Thibaultem Rossardem i  środkowym Marcinem Możdżonkiem.

Źródło: informacja prasowa / assecoresovia.pl

Fot. eljaish.com

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *