Transfery: Kamil Kwasowski nowym przyjmującym Cerradu Czarnych Radom

Transfery: Kamil Kwasowski nowym przyjmującym Cerradu Czarnych Radom

Cerrad Czarni Radom, po zakontraktowaniu atakującego i rozgrywającego, tym razem wzmocnili się na przyjęciu. Od następnego sezonu w zespole z Radomia zobaczymy Kamila Kwasowskiego.


26-letniego przyjmującego od sezonu 2011/2012 kibice mogli oglądać w BBTS-ie Bielsko-Białej. Jak pokazują statystyki, mocną stroną Kamila Kwasowskiego jest przyjęcie, a jak zapewnia trener Cerradu Czarnych, Robert Prygiel, defensywny przyjmujący przyda się zespołowi z Radomia. Kamil Kwasowski pasuje do koncepcji drużyny. Od wielu lat był jednym z lepszych zawodników w elemencie odbioru zagrywki. Zabezpieczamy sobie przyjęcie na wysokim poziomie. Ponadto dysponuje mocną zagrywką. Jestem zadowolony z tego transferu. Myślę, że podniesie jakość drużyny i treningów – zapewnia szkoleniowiec radomian.


Radomianie, po zakontraktowaniu dwóch wychowanków spalskiego SMS-u, Jakuba Rybickiego i Norberta Hubera, wzmocnili się także na pozycji atakującego. Bartłomieja Bołądzia w następnym sezonie zastąpi Michał Filip, a za rozegranie będzie odpowiadał Dejan VinÄ?ić.


Źródło: inf.własna/wksczarni.pl

Fot.: M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *