Transfery: Kanadyjskie wzmocnienie w Warszawie. Sharone Vernon-Evans atakującym w ONICO

Transfery: Kanadyjskie wzmocnienie w Warszawie. Sharone Vernon-Evans atakującym w ONICO

Warszawski klub odkrył kolejną kartę. Nowym atakującym w zespole Stephana Antigi został jego podopieczny, reprezentacyjny atakujący Kanadyjczyk Sharone Vernon-Evans. Młody i bardzo utalentowany Kanadyjczyk związał się ze stołecznym klubem dwuletnią umową.

 

 

Niespełna 19-letni kanadyjski atakujący, Sharone Vernon-Evans przez dwa kolejne sezony będzie bronił barw ONICO Warszawa. Siatkarz związał się ze stołecznym klubem dwuletnim kontraktem.


To prawdziwy brylant – powiedział o siatkarzu Paweł Zagumny, dyrektor sportowy ONICO Warszawa. – Ma doskonałe warunki fizyczne i – jak na swój wiek – niezłą technikę. Jestem przekonany, że wiele wniesie do naszej drużyny – dodał. – Już niebawem o Sharonie będzie głośno. Kibice zobaczą go w akcji podczas meczów Ligi Światowej w barwach reprezentacji Kanady – poinformował były znakomity siatkarz.


Reprezentacja Kanady przez kilka dni przebywała na zgrupowaniu w Polsce. Przed pierwszym turniejem Ligi Światowej rozegrała w Jastrzębiu-Zdroju sparing z teamem Australii, w którym  Vernon-Evans pokazał się z jak najlepszej strony.

 

Sam zawodnik jest zadowolony z podjętego wyzwania.

– Dziękuję za tak miłe słowa. Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z ONICO Warszawa i przeprowadzam się do Polski – skomentował Sharone Vernon-Evans. – Polska to idealne miejsce, żeby rozpocząć zawodową karierę (ONICO Warszawa będzie bowiem moim pierwszym profesjonalnym klubem). Już nie mogę doczekać się nowego sezonu. Dam z siebie wszystko – zapewnił.

 

 

 

 

źródło: inf.prasowa / onicowarszawa.pl

fot. M-volley

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *