Transfery: Michał Szalacha wraca po ciężkiej kontuzji i w przyszłym sezonie zagra w Łuczniczce Bydgoszcz

Transfery: Michał Szalacha wraca po ciężkiej kontuzji i w przyszłym sezonie zagra w Łuczniczce Bydgoszcz

Szeregi Łuczniczki Bydgoszcz zasilił perspektywiczny środkowy, który wraca do pełni sił po ciężkiej kontuzji. W kolejnym sezonie w barwach ekipy prowadzonej przez Jakub Bednaruka zagra Michał Szalacha.

 

Michał Szalacha jest wychowankiem Resovii Rzeszów, z którą zdobył brązowy i dwa srebrne medale mistrzostw Polski juniorów. Na swoim koncie ma także krążki zdobyte w rozgrywkach Młodej Ligi. Ostatnie dwa sezony środkowy grał w AZS-ie Częstochowa, będąc jasnym punktem zespołu. W obliczu trudnej sytuacji kadrowej, Szalacha grał również na pozycji atakującego. Dla zawodnika nie było to nowością, bowiem jako atakujący występował w rozgrywkach młodzieżowych.

 

[img title=”Fot.Łuczniczka Bydgoszcz”]media/storage/images/d552cff9a3565f2.jpg[/img]

 

Teraz przed Michałem Szalachą nowe wyzwania i w kolejnym sezonie zagra w barwach Łuczniczki Bydgoszcz. – Na pewno postać trenera Jakuba Bednaruka miała wpływ na mój wybór. Kontaktował się ze mną, abym dołączył do klubu. Bydgoszcz jest znaną marką, dlatego długo się nie zastanawiałem i kolejny sezon rozegram w Łuczniczce Bydgoszcz – powiedział nowy środkowy, który podpisał dwuletni konbtrakt.

 

W minionym sezonie Szalacha doznał kontuzji, jednak sukcesywnie prowadzona rehabilitacja przynosi efekty. – Jestem w trakcie rehabilitacji. Do końca wakacji mam być zdrowy i przygotowany do sezonu. Robię wszystko, żeby jak najszybciej powrócić do pełni formy. Rozmawiałem z trenerem Bednarukiem, klubem i są oni na bieżąco z moją sytuacją. Wszystko zmierza w dobrym kierunku – skomentował środkowy.

 

 

źródło: inf.prasowa / luczniczkabydgoszcz.pl

fot. M-volley

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *