Transfery: MKS Będzin ma obu libero. Michał Potera zostaje w klubie a nowym zawodnikiem został Szymon Gregorowicz

Transfery:  MKS Będzin  ma obu libero. Michał Potera zostaje w klubie a nowym zawodnikiem został Szymon Gregorowicz

Pozycja libero w MKS-ie Będzin została już obsadzona. Po opuszczeniu zespołu przez Pawła Stysiała, nowym zawodnikiem został Szymon Gregorowicz. W klubie zostaje  podstawowy siatkarz na tej pozycji czyli Michał Potera.

 

Michał Potera nadal będzie bronił barw MKS-u Będzin w nowych rozgrywkach. 29-letni libero pozostaje w klubie na mocy dwuletniego kontraktu, podpisanego dwanaście miesięcy temu.

– Sezon 2017/2018 to już mój ósmy sezon w będzińskim zespole – przypomniał siatkarz. Wcześniej występował w akademickich barwach, w ekipach z Warszawy i z Olsztyna.

Po opuszczeniu zespołu przez Pawła Stysiała, klub musiał poszukać jego zastępcy. I go znalazł. Nowym zawodnikiem jest 23-letni Szymon Gregorowicz, wicelider klasyfikacji najlepszych libero Młodej Ligi z poprzedniego sezonu, który był wiodącą postacią swojego zespołu.


Indywidualnie oceniam sezon na plus. Dostawałem szansę gry od początku każdego meczu, a moja pewność na boisku rosła i dzięki temu zrobiłem duży postęp – stwierdził libero.

 

Coraz mniej niewiadomych w ekipie pod wodzą Stelio DeRocco. Poza Mateuszem Przybyłą, Marcinem Walińskim, Zlatanem Yordanovem w drużynie zostają obaj rozgrywający, Łukasz Kozub i Jonah Seif. Po roku gry będzińskie barwy opuszczają zaś Nathan Roberts i Kyle Russell oraz Krzysztof Rejno ( powrót z wypożyczenia do ZAKSY). W zespole zostaje także kapitan, Artur Ratajczak, który przedłużył kontrakt.

 

 

źródło: inf.prasowa /  mksbedzin.pl

fot.: M-volley

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *