Transfery: Nathan Roberts po roku gry opuszcza MKS Będzin

Transfery: Nathan Roberts po roku gry opuszcza MKS Będzin

Po serii przedłużeń, czas na rozstania w MKS-ie Będzin. Po rocznym pobycie w ekipie Stelio DeRocco z drużyny odchodzi przyjmujący Nathan Roberts, który  nie mógł zaprezentować w pełni swoich sił i pomóc drużynie z powodu kontuzji.

 

Początkowo Nathan Roberts stanowił parę podstawowych przyjmujących z Marcinem Walińskim, jednak jego późniejsze problemy zdrowotne spowodowały, że stracił miejsce w pierwszym składzie. Po kontuzji robił co mógł, aby znów zadomowić się w wyjściowym ustawieniu, ale w rywalizacji ze Zlatanem Yordanovem musiał uznać wyższość Bułgara.

Przez większość sezonu borykałem się z urazem kolana, uniemożliwiającym mi zaprezentowanie optymalnego poziomu sportowego – rozpamiętywał Australijczyk, który aktualnie przebywa na zgrupowaniu swojej reprezentacji w Jastrzębiu- Zdroju.

[img title=”fot. Mks Będzin”]media/storage/images/9c9edc8.png[/img] 

Kontuzja sprawiła, że doświadczony przyjmujący w ubiegłych rozgrywkach rozegrał tylko 64 sety, w których zdobył 121 punktów, ale mimo to nasz klub i nasze miasto zapamięta pozytywnie.

Zapamiętam Będzin, jako miasto przyjazne siatkówce. Na swojej drodze poznałem tu wielu fantastycznych ludzi, kochających tę dyscyplinę. Każdy mecz u siebie był dla mnie wyjątkowym przeżyciem, jednak uraz sprawił, że nie mogłem rozegrać wszystkich spotkań przy tak gorącym dopingu kibiców – ocenił Nathan Roberts.

 

Włodarze MKS-Będzin są od kilku dni bardzo aktywni w budowaniu składu na nadchodzący sezon i potwierdzali kolejno zawodników, którzy w następnym pozostają w drużynie, czyli Mateusza Przybyłę, Marcina Walińskiego, Zlatana Yordanova oraz obu rozgrywających Łukasza Kozuba i Jonaha Seifa.

 

Źródło: inf.prasowa / mksbedzin.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *