Transfery: Nikola Gjorgiev wzmocni na ataku ONICO Warszawę

Transfery: Nikola Gjorgiev wzmocni na ataku ONICO Warszawę

Hitowy transfer stołecznego klubu. Nikola Gjorgiev, 28-letni atakujący z Macedonii, od następnego sezonu będzie bronił barw ONICO Warszawy.

Macedończyk wcześniej z powodzeniem występował w lidze francuskiej, gdzie miał okazję współpracować z nowym rozgrywającym warszawskiego zespołu, Antoinem Brizardem. Z Paris Volley, po dobrym sezonie, trafił do Japonii. Tam ze swoim zespołem, Torray Arrows, wywalczył najpierw brązowy, a później złoty medal, zostając jednocześnie mistrzem i MVP ligi japońskiej.

Zarząd klubu ze stolicy nie ukrywa, że liczy na Gjorgieva: – To zdecydowanie nasz najlepszy transfer tego sezonu. Macedończyk może być gwiazdą nie tylko drużyny Stéphane’a Antigi, ale i całej PlusLigi. […] Nikola Gjorgiev ma być motorem napędowym ONICO Warszawa w nowym sezonie. – skomentowała prezes stołecznego klubu, Jolanta Dolecka.

Sam siatkarz również nie kryje radości z podpisanego kontraktu: – Jestem bardzo zadowolony i szczerze nie mogę doczekać się przeprowadzki do Polski. Zacząłem już myśleć o nowym sezonie i zapoznałem się ze wstępnymi wersjami terminarza PlusLigi. Sprawdziłem też wszystkie transfery innych klubów i wiem, że będzie to naprawdę ciekawy sezon. – zapewnia atakujący. Nikola Gjorgiev dodaje, że jego celem na ten sezon jest wywalczenie medalu.

Źródło: inf.własna/onicowarszawa.pl
Foto.: onicowarszawa.pl

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *