Transfery: ONICO Warszawa pozyskała kolejnego zawodnika. Został nim środkowy Jan Nowakowski, były siatkarz Łuczniczki Bydgoszcz

Transfery: ONICO Warszawa pozyskała kolejnego zawodnika. Został nim środkowy Jan Nowakowski,  były siatkarz Łuczniczki Bydgoszcz

Środkowy Jan Nowakowski po czterech latach zdecydował się na zmianę barw klubowych. Oficjalnie dołączył dziś do ekipy ONICO Warszawa, z którą podpisał dwuletni kontrakt.

 

Po czterech latach gry w Bydgoszczy (Jan Nowakowski jest wychowankiem Chemika Bydgoszcz, z którym sięgał po młodzieżowe sukcesy), środkowy bloku zdecydował się na kolejny krok w karierze siatkarskiej. Włodarze klubu ONICO Warszawa oficjalnie potwierdzili jego transfer w piątek. Zawodnik podpisał ze stołeczną drużyną dwuletnią umowę.

 

 

– Jestem bardzo podekscytowany. Gra w ONICO Warszawa będzie dla mnie dużym wyzwaniem – powiedział Jan Nowakowski po parafowaniu umowy w Champions Sports Barze. – Po kilku latach gry w mojej rodzinnej Bydgoszczy pomyślałem o zmianie otoczenia, a w Warszawie powstaje projekt, w którym chcę uczestniczyć – zadeklarował. – Kiedy zadzwonił do mnie Stéphane Antiga, ucieszyłem się i szybko podjąłem decyzję. Jestem przekonany, że pod jego okiem rozwinę skrzydła – dodał.

 

Zadowolenie z pozyskania 23-letniego zawodnika wyraża prezes klubu.

 

– Jan Nowakowski to młody i zdolny gracz, który świetnie wpisuje się do budowanej przez nas drużyny. Będziemy mieć z niego dużo pożytku – stwierdziła Jolanta Dolecka, prezes ONICO Warszawa. – Janek o miejsce w wyjściowej szóstce rywalizować będzie z Andrzejem Wroną, Kubą Kowalczykiem i jeszcze jednym środkowym, którego nazwiska na razie nie mogę podać. Taka rywalizacja wyjdzie wszystkim na dobre – stwierdziła. – Jestem gotowy! Nie boję się ciężkiej pracy i chcę wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie – uśmiechnął się Jan Nowakowski.

 

 

 

 

źródło: inf.prasowa  /  onicowarszawa.pl

fot.: M-volley

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *