Transfery: Piotr Gruszka z nową umową w GKS-ie Katowice

Transfery: Piotr Gruszka z nową umową w GKS-ie Katowice

Sezon PlusLigi trwa w najlepsze a już teraz kibice  beniaminka z Katowic mogą być bardzo zadowoleni. Włodarze klubu w środę poinformowali o przedłużeniu umowy z Piotrem Gruszką.

 

Pierwszy sezon  katowicki GKS może już  zaliczyć do udanych. Do tej pory zwyciężył w najwyższej klasie rozgrywkowej 12 razy i plasuje się w połowie tabeli. Zaangażowanie w pracę i wyniki zostały docenione już przed  końcem sezonu, bowiem nową umową z klubem związał się trener siatkarzy GKS-u Katowice, Piotr Gruszka.

Doświadczony atakujący, wielokrotny reprezentant Polski, rozpoczął pracę w klubie w lipcu 2016 roku i  będzie prowadził drużynę przez najbliższe dwa sezony.

– Choć GKS Katowice przystępował do PlusLigi jako absolutny beniaminek, to w trwających wciąż rozgrywkach spisuje się bardzo dobrze. Nasz zespół szybko wyrobił sobie markę solidnej drużyny, co przed startem sezonu nie dla wszystkich było oczywiste. Spora w tym zasługa trenera Piotra Gruszki. Dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuowanie współpracy ze szkoleniowcem. Jesteśmy przekonani, że siatkarze GieKSy pod wodzą trenera Gruszki mogą w następnych sezonach czynić kolejne postępy i bić się o coraz wyższe lokaty – mówi Wojciech Cygan, prezes GKS-u Katowice.

 

Źródło: informacja prasowa GKS Katowice

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *