Transfery: Powrót do PlusLigi. Sławomir Jungiewicz zagra w Zaksie Kędzierzyn-Koźle

Transfery:  Powrót do PlusLigi. Sławomir Jungiewicz zagra w Zaksie Kędzierzyn-Koźle

Mistrz Polski odkrywa kolejne karty i w czwartek zaprezentował nowego atakującego. Został nim Sławomir Jungiewicz, który będzie wsparciem dla Maurica Armando Torresa.

 

27-letni Sławomir Jungiewicz trafił do ówczesnego Farta Kielce w 2007 roku jednak po sezonie 2011/2012 przedwcześnie ogłosił zakończenie siatkarskiej kariery. Roczny rozbrat z siatkówką wystarczył zawodnikowi do podjęcia decyzji o powrocie do gry na najwyższym poziomie. O Jungiewiczu nie zapomnieli wówczas włodarze zespołu z Kielce i od sezonu 2013/2014 ten atakujący znów pojawił się na plusligowych parkietach. W Effectorze Kielce Jungiewicz spędził trzy kolejne sezony, by wyjechać za granicę i spróbować swoich sił w niemieckiej Bundeslidze, w zespole TV Ingersoll Bühl.

 

 

Doświadczony zawodnik będzie wsparciem w dla Maurica Armando Torresa. Włodarze kędzierzyńskiego klubu zakontraktowali także rozgrywającego  Marko Falaschiego.  Na zmianę otoczenia zdecydowali się Patryk Czarnowski oraz Dawid Konarski a z rocznego wypożyczenia powraca Krzysztof Rejno.

 

 

 

źródło: inf.prasowa / zaksa.pl

fot.zaksa.pl

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *