Transfery: Powrót Justina Duffa do PlusLigi. Kanadyjskie wzmocnienie na pozycji środkowego w Espadonie Szczecin.

Transfery: Powrót Justina Duffa do PlusLigi. Kanadyjskie wzmocnienie na pozycji środkowego w Espadonie Szczecin.

Transfer kanadyjskiego środkowego, Justina Duffa to kolejne wzmocnienie Espadonu Szczecin. Siatkarz tym samym powraca do gry w PlusLidze.

 

Włodarze szczecińskiego klubu potwierdzili, że w sezonie 2017/2018 częścią ekipy będzie Kanadyjczyk Justin Duff. 162-krotny reprezentant kraju poprzedni sezon spędził w Grecji, w  Olympiakosie Pireus. W swojej karierze reprezentował austriacki Aon hotVolleys Wiedeń, turecki Arkas Spor Izmir, rosyjski Biełogorie Biełogord, indonezyjską Dżakarta Energii, portugalską Benficę i grecki Olimpiakos Pireus.

 

Środkowy powraca tym samym do PlusLigi. W sezonie 2014/2015 reprezentował barwy Łuczniczki Bydgoszcz. klubu z Bydgoszczy.

 

 

Justin to zawodnik o bardzo dużym potencjale, który nie do końca jeszcze sprzedał się w międzynarodowej siatkówce. Mocno wierzymy, że drzemią w nim wielkie możliwości, które w odpowiednich warunkach zaprezentuje. To jego drugie podejście do Plusligi i obie strony są mocno zdeterminowane, aby dać z siebie wszystko – podkreśla trener Espadonu Szczecin Michał Gogol.

 

 

źródło: opracowanie własne / volleyespadon.pl

fot. volleyespadon.pl

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *