Transfery: Powrót Łukasza Perłowskiego do macierzystego klubu, Asseco Resovii Rzeszów

Transfery: Powrót Łukasza Perłowskiego do macierzystego klubu, Asseco Resovii Rzeszów

Łukasz Perłowski po rocznym wypożyczeniu powraca w swoje rodzinne strony, by ponownie występować w Asseco Resovii Rzeszów.

Łukasz Perłowski jest związany z Asseco Resovią Rzeszów od 2004 roku. Może się pochwalić ośmioma medalami Mistrzostw Polski, w tym trzema złotymi. Ma w swoim dorobku także Superpuchar Polski i srebro Ligi Mistrzów. Po sezonie spędzonym na wypożyczeniu w Espadonie Szczecin powraca do Rzeszowa. Doświadczony środkowy podpisał z podkarpackim nowy roczny kontrakt z  opcją przedłużenia o kolejny sezon. O  miejsce w składzie będzie rywalizował  z Marcinem Możdżonkiem, Dawidem Dryją oraz Bartłomiejem Lemańskim.

Rzeszowski klub nie spoczywa na laurach i buduje drużynę na nadchodzący sezon. Ostatnim nabytkiem jest doświadczony libero, Paweł Rusek, który związał się z zespołem dwuletnim kontraktem. W czwartek odbędzie się także konferencja prasowa, na której oficjalnie   zostanie przedstawiony nowy trener Pasów. Klub szuka także zastepcy Marko Ivovicia na przyjęciu i wciąż nie  jest znana przyszłość obu rozgrywających, Fabiana Drzyzgi i Lukasa Tichacka.

Źródło: inf.prasowa / assecoresovia.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *