Transfery: Przebudowa szczecińskiej drużyny trwa. Łukasz Perłowski i Dominik Depowski opuszczają Espadon Szczecin

Transfery: Przebudowa szczecińskiej drużyny trwa. Łukasz Perłowski i Dominik Depowski opuszczają Espadon Szczecin

 

Kolejnych dwóch siatkarzy opuszcza ekipę z Pomorza Zachodniego. Dominik Depowski i Łukasz Perłowski kończą przygodę z Espadonem Szczecin, w którym grali na zasadzie wypożyczenia z Asseco Resovii Rzeszów. Już wiadomo, że środkowy powraca na „stare śmieci” do Rzeszowa.

Kolejnych dwóch siatkarzy opuszcza Espadon Szczecin. Łukasz Perłowski oraz Dominik Depowski grali w drużynie z Pomorza Zachodniego na zasadzie wypożyczenia z Asseco Resovii Rzeszów. Środkowy po roku przerwy wraca na stare podwórko do Resovii, w której grał nieprzerwalnie w latach 2004 – 2016.

Łukasz dołączył do zespołu przed startem sezonu 2016/2017 i swoimi umiejętnościami oraz bogatym doświadczeniem wspomógł drużynę już od samego początku przygody w ekstraklasie. Dominik  pojawił się w  Szczecinie w grudniu i także dołożył „cegiełkę” do niezłej pozycji Espadonu po pierwszym sezonie rozgrywek w ekstraklasie.

Zmiany w szeregach szczecińskiego klubu są widoczne. W poniedziałek  poinformowano o zakończeniu współpracy z trzema siatkarzami. Po trzech latach występów z zespołem Michała Mieszko Gogola pożegnali się środkowy Bartosz Cedzyński, Michal Sladecek i Danaił Miłuszew. Do drużyny dołączył doświadczony fiński rozgrywający, Eemi Tervaportti.

Źródło: inf.prasowa / volleyespadon.pl

Fot. M-volley.pl

 

 

                                                                                                                                                               

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *