Transfery: Przyjmujący Łukasz Łapszyński rozstał się z ONICO Warszawą

Transfery: Przyjmujący Łukasz Łapszyński rozstał się z ONICO Warszawą

Po nowych kontraktach przyszedł czas na rozstania. Łukasz Łapszyński nie jest już zawodnikiem ONICO Warszawa. Stołeczny klub nie przedłużył kontraktu z przyjmującym.

 

ONICO Warszawa po ogłoszeniu dwóch nowych zawodników, atakujących Sharona Venone- Evansa i Nikola Gjorgieva, przyszedł czas na rozstania. Łukasz Łapszyński nie jest już zawodnikiem stołecznej drużyny, o czym klub poinformował  w czwartek.

 

Budujemy nową drużynę, rozstania są więc koniecznością. Dziękujemy Łukaszowi za ciężką pracę na treningach i ambitną postawę na boisku podczas meczów. Życzymy też powodzenia w nowym klubie – powiedziała Jolanta Dolecka, prezes ONICO Warszawa. – Łukasz to solidny przyjmujący, który potrafi wyciągnąć zespół z opresjiczy to jako podstawowy zawodnik, czy jako zmiennik. Na pewno poradzi sobie w innym otoczeniu – dodała.

 

Łukasz Łapszyński barw ONICO Warszawa (grającego wówczas pod nazwami ONICO AZS Politechnika Warszawska i AZS Politechnika Warszawska) bronił przez dwa sezony. Przez ten czas rozegrał 54 mecze (150 setów) i zdobył 386 punktów: 337 atakiem – przy 46 proc. skuteczności, 33 blokiem i 16 zagrywką.

 

 

 

źródło: inf.prasowa / onicowarszawa.pl

fot. M-volley.pl

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *