Transfery: Rozegranie w Bełchatowie jest znane. Marcin Janusz zostaje w PGE Skrze na kolejny sezon

Transfery: Rozegranie w Bełchatowie jest znane. Marcin Janusz zostaje w PGE Skrze na kolejny sezon

Marcin Janusz zdecydował się pozostać w PGE Skrze Bełchatów na kolejny sezon. Za rozegranie w ekipie wicemistrzów Polski będzie odpowiadał wspólnie z Grzegorzem Łomaczem.

Marcin Janusz przedłużył z bełchatowskim klubem swój kontrakt o kolejny sezon. Będzie tym samym odpowiadał za rozegranie wspólnie z reprezentantem Polski, Grzegorzem Łomaczem (transfer z Cuprum Lubin).

Zawodnik zadebiutował w barwach PGE Skry w  2012 roku jako 18-latek podczas towarzyskiego spotkania z Jastrzębskim Węglem, a warsztat siatkarski szlifował  głównie w Młodej Lidze. Wraz z kolegami z młodzieżowej drużyny PGE Skry zdobył w sezonie 2011/2012 wicemistrzostwo Młodej Ligi a z juniorami EKS Skra Bełchatów zajął czwarte miejsce w finale Mistrzostw Polski w 2013 roku.

Janusz powrócił do Bełchatowa po trzech sezonach spędzonych na wypożyczeniu w AZS-ie Częstochowa i Effectorze Kielce. Jest kolejnym zawodnikiem, po Srecko Lisinacu, Mariuszu Wlazłym, Robercie Milczarku i Karolu Kłosie, który przedłużył kontrakt z PGE Skrą. Po czterech sezonach w żółto-czarnych barwach z drużyną rozstał się podstawowy rozgrywający, Nicolas Uriarte.  Wicemistrzowe Polski wciąż pozostają z wolnym wakatem na stanowisku pierwszego selekcjonera.

 

Źródło: inf.prasowa / skra.pl

Fot. M-volley.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *