Transfery: Środkowy Sebastian Warda za Waldemara Świrydowicza w ONICO Warszawa

Transfery: Środkowy Sebastian Warda za Waldemara Świrydowicza w ONICO Warszawa

ONICO Warszawa potwierdziła transfer Sebastiana Wardy, który zastąpi Waldemara Świrydowicza na pozycji środkowego bloku. Przygotowania do sezonu stołczny klub rozpocznie w poniedziałek, 7 sierpnia.


 

Sebastian Warda zastąpi na pozycji środkowego bloku Waldemara Świrydowicza, z którym  kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Nowy zawodnik w stolicy ma już doświadczenie w PlusLidze. Przygodę z siatkówką rozpoczynał w Chemiku Olsztyn, skąd  przeniósł się do Jokera Piła i BBTS-u Bielsko Biała. W sezonie 2011/2012 bronił barw ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a w sezonie 2012/2013 – Effectora Kielce. Kolejne trzy lata spędził w MKS-ie Będzin. W ostatnim sezonie reprezentował natomiast Aluron Virtu Wartę Zawiercie, z którym awansował do PlusLigi.


Dołączam do drużyny, która ma przed sobą ciekawie zapowiadający się sezon. Liczę, że będziemy osiągać dobre wyniki, a ja rozwinę swoje umiejętności – powiedział Sebastian Warda. – Miałem inne propozycje, ale ta z Warszawy była najlepsza. Cieszę się, że będę zawodnikiem ONICO – zadeklarował. – Wiem, z kim przyjdzie mi walczyć o miejsce w wyjściowym składzie, ale nie chcę skupiać się na nazwiskach, które znajdą się w szóstce. Najważniejsze jest dobro zespołu – dodał.

Siatkarze rozpoczną przygotowania do sezonu w poniedziałek, 7 sierpnia. O planach treningowych stołecznego klubu poczytacie TUTAJ.

Źródło: inf.prasowa/ onicowarszawa.pl

Fot. onicowarszawa.pl

 

 

 


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *