Transfery: Z Bielska do Będzina. Bartłomiej Grzechnik został nowym środkowym w MKS-ie

Transfery: Z Bielska do Będzina. Bartłomiej Grzechnik został nowym środkowym w MKS-ie

Nowym graczem MKS-u Będzin na dwa kolejne sezony został Bartłomiej Grzechnik. Klub tym samym zamknął skład na pozycji środkowych.

24-letni Bartłomiej Grzechnik związał się z zagłębiowskim klubem dwuletnim kontraktem.

– Chcę zagrać w Będzinie lepszy sezon, niż w Bielsku-Białej i udowodnić trenerowi Stelio DeRocco swoją wartość – przyznał zawodnik, który poprzedni rok spędził w BBTS-ie i rozegrał 81 setów i zdobył 123 punkty.

 [img title=””]media/storage/images/dfe9de024.jpg[/img]

 

W siatkarskim CV Grzechnika, który jest wychowankiem Czarnych Radom jest wicemistrzostwo Polski kadetów (2009),mistrzostwo Polski juniorów (2010, 2011) i wicemistrzostwo Polski juniorów (2012) z z radomskim klubem W latach 2009-2011 grał w reprezentacji Polski kadetów, z którą wygrał: Turniej EEVZA 2009 i Turniej Kwalifikacyjny Mistrzostw Europy Kadetów. W 2012 roku został absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale.

 

Grzechnik  zamyka skład środkowych bloku w MKS-ie Będzin na nadchodzący sezon. O miejsce w szóstce będzie rywalizował z Mateuszem Przybyłą, Dawidem Wochem, Arturem Ratajczakiem. Kilka dni temu klub pozyskała także atakującego Rafała Farynę.

 

 

źródło: inf.prasowa / mksbedzin.pl

fot. M-volley

 

 

 

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *