Transfery: Z Effectora Kielce do APP Krispolu

Transfery: Z Effectora Kielce do APP Krispolu

Nowi zawodnicy dołączyli do zespołu APP Krispol. Kontraktem z klubem związał się Jędrzej Maćkowiak, wychowanek Skry Bełchatów, który trzy ostatnie sezony grał w plusligowym Effectorze Kielce oraz rozgrywający Krzysztof Antosik, który w sezonie 2016/2017 również bronił barw kieleckiej drużyny.

Środkowy Jędrzej Maćkowiak to kolejny zawodnik, który w przyszłym sezonie będzie bronił pomarańczowych barw. – Dostałem tutaj bardzo konkretną ofertę, nie zastanawiałem się długo. Zdecydowałem, że będzie to dobre dla mnie i mojego rozwoju. Jest tu trener Kardas, przy którym mogę rozwijać swoje umiejętności. Celem jest czwórka, a w przyszłości awans do PlusLigi – mówi Maćkowiak. Klub poinformował wcześniej o przedłużeniu umowy z przyjmującym Damianem Doboszem, który w barwach APP Krispolu rozegra już piąty sezon. 25-latek to nie jedyny zawodnik z PlusLigi, który zasili APP Krispol, gdyż do Wrześni, także z Kielc, powraca rozgrywający Krzysztof Antosik.

 

Jędrzej Maćkowiak to mierzący 200 cm wychowanek PGE Skry Bełchatów, w której występował w latach 2006-2014. Przez większość swojego pobytu w Bełchatowie nie miał zbyt wielu okazji do gry i przed sezonem 2014/2015 zdecydował się na zmianę barw klubowych – ostatnie trzy lata spędził grając w Effectorze Kielce.

[img title=”Jędrzej Maćkowiak”]media/storage/images/7f68142bee16705.jpg[/img]

 

Krzysztof Antosik to mierzący 312 cm absolwent SMS-u Spała. W latach 2006-2010 występował w pierwszoligowym Energetyku Jaworzno, następnie w MKS-ie MOS Będzin oraz Cuprumie Lubin. W roku 2014 z drużyną z Lubina awansował do PlusLigi, a w kolejnym sezonie związał się kontraktem z Krispolem Wrześnią. W sezonie 2015/2016 bronił barw Espadonu Szczecin, a w ostatnim sezonie był rozgrywającym Effectora Kielce.

 

[img title=”Krzysztof Antosik”]media/storage/images/049a3c33f204b.jpg[/img]

 

 

 Źródło: inf. własna / nowarzesnia.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *