Transfery: Ze sztabu szkoleniowego Jastrzębia do Bundesligi. Luke Reynolds poprowadzi ekipę Berlin Recycling Volleys

Transfery: Ze sztabu szkoleniowego  Jastrzębia do Bundesligi. Luke Reynolds poprowadzi ekipę Berlin Recycling Volleys

Luke Reynolds odchodzi ze sztabu  Jastrzębskiego Węgla, by od nowego sezonu samodzielnie prowadzić Berlin Recycling Volleys. 

32- letni Luke Reynolds, który  dotychczas pełnił fukcję trenera przygotowania fizycznego w Jastrzębskim Węglu, skorzystał z propozycji Berlin Recycling Volleys. Luke Reynolds od nowego sezonu będzie pierwszym trenerem mistrza Niemiec. Berliński klub dzisiaj ogłosił tę nominację na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. Reynolds zastąpi na stanowisku Roberto Serniottiego, który  został trenerem Asseco Resovii Rzeszów

Po zdobyciu brązowego medalu powiedziałem, że najważniejszą kwestią w końcówce sezonu była praca fizjoterapeuty oraz trenera od przygotowania fizycznego. Rozgrywki dokończyliśmy w pełnym zdrowiu i zdolni do gry. I być może to przeważyło o tym, że to my zdobyliśmy brązowe medale. Z tego punktu widzenia odejście Luke’a będzie dużą stratą – mówi Mark Lebedew, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla, który ściągnął na Śląsk swojego rodaka i przekonał do pracy w PlusLidze i jest zadowolony z wyróżnienia, jakie otrzymał jego dotychczasowy współpracownik.

Sam zainteresowany podziękował osobom, z którymi współpracował w oświadczeniu skierowanym do klubu, fanów, zawodników i trenerów:

-Chciałbym Wam wszystkim powiedzieć, że uwielbiałem być częścią tego Klubu i czułem się wyjątkowo jako członek rodziny Jastrzębskiego Węgla. Ten sezon to kwintesencja sukcesu, zbierania doświadczeń i co istotne budowania przyjaźni na całe życie. Przychodzenie każdego dnia do tej pracy było wielką przyjemnością i czymś, na co czeka się z niecierpliwością. Od uśmiechniętych twarzy, przez żarty, po angażowanie tego, co najlepsze w ciężką pracę na boisku i w siłowni. Nie sposób wymarzyć sobie lepszego otoczenia i grupy ludzi do pracy. – potwierdził szkoleniowiec.                                                       

Źródło: inf.prasowa / jastrzebskiwegiel.pl

Fot. M-volley

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *