Wielkie otwarcie sezonu PlusLigi w 16 miastach w przeddzień rozpoczęcia rozgrywek

Wielkie otwarcie sezonu PlusLigi  w 16  miastach w przeddzień rozpoczęcia rozgrywek

W czwartek, 28 września, na dzień przed startem PlusLigi, znakomita okazja, by spotkać się z siatkarzami w szesnastu polskich miastach, biorących udział w tegorocznych rozgrywkach siatkarskiej ekstraklasy. Odbędą się spotkania z kibicami, sponsorami, a siatkarze odwiedzą szkoły i zakłady pracy.

Wspólna akcja otwierająca sezon odbędzie się w każdym z plusligowych miast – między godz. 13.00 a 14.00. Część klubów przygotowała niespodzianki, których do ostatnich chwil nie chce zdradzać, nawet nam. Wiemy na pewno, że Trefl Gdańsk przygotował specjalną konferencję prasową, w której wezmą udział, obok dziennikarzy, także kibice. Przynajmniej część tych, która włączyła się w kapitalną akcję pomocy drużynie. Zresztą w ratowanie tego ważnego dla nas wszystkich klubu włączyły się także pozostałe kluby PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet.

Wielkie otwarcie sezonu ma być sygnałem, zapowiedzią emocji, które nas wszystkich czekają – mówi Wojciech Czayka, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A.

Sezon ligowy rozpocznie się od piątkowego spotkania Cuprum Lubin z MKS-em Będzin i zapowiada się bardzo ciekawie, m.in za sprawią zmienionej formuły gry o mdeale  i uniknięcie sportowego spadku.

Jako prezes jestem dumny także z tego, że nasze drużyny z każdym rokiem zapewniają coraz wyższy standard i dostarczają swoim kibicom jeszcze większą dawkę rozrywki. Jestem przekonany, że jako jedna drużyna pokażemy swoją siłę w sezonie 2017/18 – podsumowuje  Czayka.

Relacje z każdej akcji w szesnastu miastach PlusLigi będzie można śledzić na profilach społecznościowych zespołów.


 

Źródło: inf.prasowa plusliga.pl

Fot.PlusLiga

 

Źródło: inf.prasowa / plusliga.pl

(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *