Wojciech Włodarczyk dla M-volley: Czas będzie działał na naszą korzyść

Wojciech Włodarczyk dla M-volley: Czas będzie działał na naszą korzyść

Dwa z trzech pierwszych meczów czwartej kolejki PlusLigi zakończył dopiero piąty set. Po emocjonującym spotkaniu w Sosnowcu, przyjmujący ONICO Warszawy, Wojciech Włodarczyk, w rozmowie z naszym portalem skomentował porażkę stołecznego zespołu.


 

Czwartkowe starcie będzińskiego MKS-u z warszawską drużyną z pewnością dostarczyło kibicom wielu emocji. Choć siatkarze ONICO Warszawy do Sosnowca przyjechali jako faworyci, nie mogą być zadowoleni z wyniku.

Jak powiedział w rozmowie z naszym portalem przyjmujący stołecznego zespołu, Wojciech Włodarczyk, nie tylko rezultat końcowy rozczarował warszawskich siatkarzy:

– Naszą grę w tym meczu w skali od jednego do pięciu, oceniłbym na trzy, a może nawet dwa. Przyjmujący podkreślił jednak wartość będzińskiego zespołu: – Będzin, a właściwie Sosnowiec, to bardzo trudny teren. Trener Stelio DeRocco skomponował zespół, który walczy w każdym meczu, bez względu na to, czy przyjeżdża do nich ostatnia czy pierwsza drużyna w tabeli. Walczą i nie poddają się – pokazali to także dzisiaj. Po słabym w ich wykonaniu pierwszym secie potrafili się podnieść i od tego momentu gra była cały czas wyrównana. – skomentował Włodarczyk.

-Myślę, że w czwartej partii gospodarze zaczęli bardziej agresywnie zagrywać, przez co mieliśmy problemy z przyjęciem, a to z kolei negatywnie wpłynęło na naszą skuteczność w ataku. – dodał siatkarz zapytany o przyczynę porażki w czwartej odsłonie meczu.

 

[img title=””]media/storage/images/a3981d461247.jpg[/img]

 

Wojciech Włodarczyk, który do stołecznej ekipy przeniósł się z olsztyńskiego Indykpolu AZS-u, zaznaczył jednak, że kluczowy dla poprawy gry ONICO Warszawy będzie czas:

– Sezon niedawno się rozpoczął i wciąż się ze sobą zgrywamy, więc pewnie jeszcze na początku będą się pojawiać różne problemy w naszej grze. Wydaje mi się, że czas będzie działał na naszą korzyść i z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej. Każdemu będziemy starali się przeciwstawić i nie odpuścimy żadnego spotkania.

 


Rozmawiała Paulina Klimek
Fot.: M-volley.pl


(Nie ma ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *